Výstavba domů

výstavba domů

se dělí na 4 hlavní kategorie domů dle zateplení ( energetické náročnosti budovi) od dobře zateplených cha až po nízkoenergetické domy. Dále se dělí na stupeň rozpracovanosti, což znamená, že si můžete vybrat jakou část vašeho dumu si od nás necháte postavit

 

ZÁKLADNÍ NABÍDKA RD VE 4 KATEGORIÍCH DLE ZATEPLENÍ A ENERGETICKÝCH ÚSPOR

1 TYP „ START“ Energetická náročnost D. Jedná se o typ domu svojí konstrukcí spíše pro dobře zateplené chalupy a chaty. Tato skladba konstrukce je, (jako by byla zděná stavba z plné cihly obvodové stěny tl.30cm byla zateplená 8 cm polystyrénu), což znamená, že naše skladba má lepší tepelné vlastnosti, jako většina nezateplených RD, chat a chalup v ČR. Skladba obvodového pláště je z venku  19mm palubka, paropropustná folie, 140mm nosný trámek + tepelná izolace tloušťky 140mm, parotěsná folie a 16mm palubka. Celková šířka obvodové stěny je pouhých 175mm, ale i to je dostatečné pro komfortní úsporné bydlení.  Podlaha, je zateplena 80mm polystyrénu a strop 180mm tepelně izolační vaty. Tento typ a konstrukce domu, je velice dobře zateplen a je přímo vhodný a určen pro celoroční užívání za velmi dobré energetické náročnosti. Pokud hledáte chalupu, nebo chatu, tak si ji radši nechte od nás postavit. Náklady na tento typ stavby jsou velmi nízké, jak pořizovací, tak užitné a ve všech případech komfortnější, než je většina chat a chalup na našem trhu. Využijte v zimě velmi dobré akumulační klima domu a ohřejte se dříve, než se rozkoukáte.  PŘÍKLAD: Přijedete v zimně na chalupu od nás postavenou a máte tam pouhých 5 stupňů celsia, zatopte a během 2 hodin se teplota bude pohybovat okolo krásných cca 20 stupňů a během další hodiny bez problému 25 stupňů. V tomto případě platí pořekadlo za málo peněz hodně komfortu a muziky.  Nabídka a ceny domů v této kategorii:

2 Typ „ KLASIK“ Energeticky úsporný dům.  Zde se jedná již o RD, nebo o velmi dobře zateplené chaty a chalupy, jde o energeticky úsporný dům. Tyto RD se nabízí v nejekonomičtější variantě ve své třídě na českém trhu. Obvodová stěna se skládá směr z venku: palubka 19mm, paropropusná folie, nosný trámek 200mm + tepelná izolace 200mm, OSB deska 15mm a sádrokarton 12,5mm. Celková šířka obvodové stěny  247mm. Podlaha je zateplena 120mm polystyrénu a strop 220mm minerální vatou. Stropy jsou provedeny obkladovou palubkou 15mm.  Jedná se o velmi energeticky úsporné domy. Tato skladba v sobě kloubí velice komfortní bydlení za nejen nízké investiční pořizovací náklady, ale rozhodně oceníte i nízké náklady na vytápění a provoz domu. Pokud chcete bydlet v komfortním a úsporném RD, ale nemáte na drahé pořízení většiny nabízených RD na trhu, tak právě pro vás je tato nabídka řešením.                                                                                                                                               Nabídka a ceny domů v této kategorii:

3 Typ „ ELEGANT “ Energetická náročnost B velmi úsporná:  Zde se jedná již o nízkoenergetické RD, nebo nízkoenergetické chaty a chalupy. Tento typ nízkoenergetických RD se nabízí s moderní dřevěnou palubkovou fasádou. Obvodová stěna se skládá směr z venku palubka 19mm, OSB deska 12mm,nosný trámek 240mm + tepelná izolace, OSB deska 15mm a sádrokarton 12,5mm. Celková šířka obvodové stěny  299mm. Podlaha je zateplena 120mm polystyrénu a strop 280mm minerální vatou. Tento stylový RD je vhodný zejména na lokality spjaté s přírodou, kdy krása a elegance moderních linií fasádního dřeva zapadá do okolního přírodního stylu. Zde máte neomezenou možnost flexibility rozměrů, tvarů, vzhledu a osobního cítění, kde Vy jste autoři svého vlastního snu s neomezenými možnostmi vlastní tvorby. Neomezujte se a vymýšlejte, nebojte se a realizujte se, bydlete elegantně a to vše za standardní ceny, jako u klasických RD, které nabízí naše konkurence. Nabídka a ceny domů v této kategorii:

4 Typ „ EKONOMY“ Energetická náročnost B velmi úsporná:  Zde se jedná o nízkoenergetické RD.  Tyto RD nabízíme ve standardu s dřevěnou konstrukcí a zateplenou fasádou tl. 140mm polystyrénem s akrylátovou omítkou. Obvodová stěna se skládá směr z venku akrylátová omítka + stěrka s perlinkou 5mm, fasádní polystyrén 140mm, OSB deska 15mm,nosný trámek 140mm + tepelná izolace 140mm, OSB deska 15mm a sádrokarton 12,5mm. Celková šířka obvodové stěny  310mm. Podlaha je zateplena 140mm podlahového polystyrénu a strop 300mm minerální vatou skládanou dvojmo. U tohoto typu domu si můžete dle přání navýšit tepelný odpor stěn až na standardy tak zvaného pasivního domu. To znamená, že místo 140mm polystyrénu můžete požadovat např. 200mm, podlahový polystyrén až na 200mm a stropní zateplení až na 360mm minerální vaty. Pak Váš dům bude fungovat, jak ta nejluxusnější lednička, kdy dovnitř zavřete v létě příjemné chladno, které vydrží celý den, nebo v zimně lehce přitopíte a budete mít ihned komfortní teploučko. U tohoto typu domu máte minimální spotřebu energie jak na vytápění, tak i na ochlazení domu, což vám velice rychle vrátí investované pořizovací náklady do perfektního zateplení vašeho domu.                             Nabídka a ceny domů v této kategorii:

 

ROZTOUCÍ DOMY (speciální nabídka)

Ptáte se, co je rostoucí dům? Je to dům, který roste zároveň z vašimi potřebami. Na začátku jste dva a nemáte zatím dostatek finančních prostředků na velký dům, tak si od nás necháte postavit menší RD třeba o velikosti 3KK. Jak plyne čas, tak se vaše rodina rozrostla o jedno, dvě děti a najednou je dům malý. Ale s námi máte možnost, aby dům rostl zároveň s vaší rodinou. Je to jednoduché zavoláte nám a mi ho snadně a bez jakých- koli překážek a složitostí zvětšíme na vámi požadovanou velikost 4kk, nebo 5kk. Proč je to tak jednoduché, jelikož mi s tím počítáme již od projektu a tím vám ušetříme nemalé finanční výdaje a starosti s budoucím zvětšením domu.  Rostoucí domy nabízíme ve všech našich 4 typech domů.

 

JAKÉ ROZSAHY ROZPRACOVANOSTI VÝSTAVBY RD SI U NÁS MŮŽETE VYBRAT A OBJEDNAT

U nás si můžete vybrat dle vašeho přání a možností, co vše chcete od nás postavit a vybrat si různé stádia dokončení stavby.

 

HRUBÉ STAVBY

Naše společnost se specializuje na výstavbu RD do fáze hrubé stavby. Patříme mezi největší odborníky na výstavbu hrubých dřevostaveb. Jsme schopni vám nabídnout absolutně nejlepší cenu a kvalitu na českém trhu. Nenajdete firmu, která by vám stejnou hrubou stavbu postavila levněji (ve stejné kvalitě a standardu), než naše společnost. Navíc při dobrém počasí jsme schopni hrubou stavbu provést do 6 dní dle velikosti domu. Výstavba větších, nebo patrových domů, potom trvá do 14dnů. Pohlídáme vám základovou desku, anebo ji přímo zhotovíme, aby nenastali nežádoucí komplikace. Práce naplánujeme a pohlídáme, tak aby vám konstrukce hrubé stavby nestála na dešti. Naše heslo rychlost, přesnost, kvalita a spokojenost.

Co obsahuje Hrubá stavba: Nosnou dřevěnou konstrukci. Obvodová konstrukce je z obou stran opláštěná a uzavřena 15mm OSB deskou, nebo dřevěnou palubkou. Ve vnitř v konstrukci je vložená tepelná izolace ve formě deskové minerální vaty o stejné tloušťce, jako konstrukce.  Střešní konstrukce krov, nebo vazníky. Štítové stěny konstrukce + venkovní opláštění OSB deskou 15mm, nebo dřevěnou palubkou. Na krovu, nebo vazníkách je paropropustná folie, kontralatě, střešní latě a střešní krytina. Střecha je opatřena klempířskými háky a žlaby. Takto hotovou hrubou stavbu vám předáme k dodělání s dalšími možnostmi viz. Stavba s dohledem stavebního dozoru, anebo si ji můžete dodělat sami a my vám dodáme veškeré potřebné informace a videa pro snadné a rychlé dodělání stavby a ještě vám můžeme stavbu i pohlídat našim stavebním dozorem, popřípadě dodat i potřebný materiál za výborné ceny.

 

STAVBA S DOHLEDEM STAVEBNÍHO DOZORU

Pořídíte si od nás hrubou stavbu a máte dále objednané živnostníky na dodělání domu, ale bojíte se, aby byl dům proveden dobře a z kvalitních materiálů. Za prvé si můžete veškerý stavební materiál objednat od nás, kde vám ručíme za kvalitu, a za druhé si materiál objednáte sami, nebo materiál dodá firma, nebo živnostník, který vám dům bude dodělávat. Náš stavební dozor bude na stavbu dojíždět a kontrolovat kvalitu práce a materiálů za vás a vy se tak můžete bez starostí věnovat jiným příjemnějším záležitostem a nestresovat se zda bude dům kvalitně proveden.

Další variantou je, že vám můžeme doporučit živnostníky na dodělání domu a můžeme vám garantovat i cenu práce a materiálů na dodělání vašeho domu.

V obou těchto případech vás zákazníky čeká velice pěkné překvapení v úspoře až 15% finančních prostředků na výstavbu vašeho vysněného domu, což znamená, že při ceně domu na klíč 2 000 000kč ušetříte až 300 000kč.

Dále si zákazník může objednat i řízení celé stavby řemeslně i časově. Společnost si bude účtovat 5% z ceny domu za takto domluvené služby, ale nebude smluvně ručit za případné vady. Za vady ručí smluvně přímo vybraní živnostníci, firmy, které budou provádět dodělávací práce na RD

 

SYSTÉM STAVEBNICE

Chcete si postavit dům a nemáte velké finanční prostředky? Jste šikovní a nebojíte se žádné práce? nebo máte šikovné kamarády a troufnete si postavit dřevostavbu sami? Jestli ano, tak vám nabízíme variantu systém stavebnice, kde ušetříte veliké finanční prostředky svou vlastní prací. Je to velice jednoduché, není se čeho bát. My vám dodáme přesně nařezané konstrukční prvky, přesně popsané prováděcí projekty, veškerý materiál, který k tomu budete potřebovat, přesné popisky prováděných prací a podrobná videa od A až po Z. Zde vy zákazníci ušetříte až 40% z ceny vašeho vybraného domu. Příklad: pokud máme v nabídce RD na klíč za cenu 2 000 000kč, je možné díky tomuto systému, že Vás tento RD bude stát 1 200 000kč což je úspora na nákladech domu neuvěřitelných 800 000kč. Není hezčího pocitu, když si dům postavíte sami a ještě na tom ušetříte spoustu finančních prostředků.

 

STAVBY NA KLÍČ

Stavba na klíč je pro vás zákazníky tou finančně nejméně vhodnou variantou. Jako všechny ostatní společnosti si musíme přidat marži na všech pracích a materiálech, jako ostatní společnosti. Když si budete přát stavbu na klíč, není problém, držíme se hesla „náš zákazník, náš pán“. Při stavbě na klíč jsme vám schopni garantovat cenu RD stejnou, jaká je běžně u konkurence.  Zde vy zákazníci bohužel neuspoříte, žádné finanční prostředky, ale budete mít vše při jednom a bez starostí. Časově se výstavba RD bude pohybovat 5 až 8 měsíců, dle velikosti domu a vzdálenosti od sídla společnosti. Dům na klíč může být i včetně základové desky a je zde započtena cena od zaměření stavby a výkopů základů až po malířské práce, obklady, revize elektro atd... Jednoduše řečeno, vy nám řeknete, tady začněte stavět a my vám do cca 5-8 měsíců řekneme, tady začněte bydlet.