Výroba stavebního řeziva

Prodej řeziva, výroba řeziva, truhlářské řezivo 

Dodáváme stavební řezivo firmám, řemeslníkům i soukromým osobám. Hledáte-li pilu kde ochotně, rychle a kvalitně splní vaše požadavky, pak využijte naše služby v obci Senorady okr.Brno - venkov. Rádi vám na naší pile vyrobíme:


Dále provádíme:

  • pořez vlastní kulatiny
  • impregnaci řeziva
  • hoblování řeziva

Získejte bližší informace o dodacích lhůtách a ceně. Jednoduše nám zavolejte .

Kde kupují řemeslníci řezivo? Na pile v Senoradech.

Nakupujte tam, kam si jezdí pro materiál odborníci. Pilařská výroba v našem podání vyniká kvalitou a krátkými dodacími lhůtami. Používáme výhradně kvalitní pilařskou kulatinu, což ocení především truhláři, ale i tesaři a stavebníci. Pořez vám provedeme na rámových a rozmítacích pilách. Neriskujte a přijďte si pro stavební řezivo na prověřenou pilu v Senoradech. Nemusíte nás hledat – ukážeme vám cestu sami.

Kvalitní řezivo z kvalitní pily

Při výrobě stavebního řeziva se zaměřujeme především na kvalitu. Zavedená pila v Senoardech disponuje zkušenými pracovníky, kterým na výsledném produktu záleží stejně, jako na vaší spokojenosti. Ochotně vám poradíme, jaké dřevo použít pro vaše potřeby a zdarma provedeme předběžný a velmi přesný rozpočet. Pokud budete mít zájem, zajistíme také dopravu materiálu na místo, které určíte. Kontaktujte nás a dozvíte se víc.

Pila Senorady – nejsnadnější cesta ke stavebnímu řezivu

Zaujala vás naše nabídka? Chtěli byste využít naše služby? Není nic jednoduššího, nežli nás kontaktovat, nebo rovnou přijet. Přesvědčte se o našich kvalitách osobně. Nic neriskujete. Cenovou nabídku zpracujeme zdarma. Pravidelní odběratelé mohou navíc získat řadu výhod. Obraťte se na dřevopodnik RDstavby

Aktuální ceník řeziva naleznete ZDE.