Dolní Moravice - Jeseníky 2021

Developerský Projekt Dolní Moravice 2021

Nabízíme Vám výstavbu tří Velmi kvalitních moderních nízkoenergetických rodinných domů (krásné stylové chalupy v imitaci roubenek), které mají velice nízké náklady na vytápění a energie v srdci nejvyšších moravských hor Jeseníků za BEZKONKURENČNÍ CENY. Energetická náročnost našich budov je B (velmi úsporná). Prostorné pozemky se nacházejí v obci Dolní Moravice, kde je velmi řídká zastavěnost, ale výborná dostupnost do okolní přírody. Na pozemku jsou veškeré IS sítě: obecní vodovod, obecní splašková kanalizace, plyn a elektrické vedení. Na pozemku jsou od strany komunikace vzrostlé stromy a je obklopen bujnou přírodou. Žádná řadová, nebo satelitní zástavba. Jednoduše řečeno, jsem v obci, ale na krásném, klidném a pohodovém místě. V obci základní i mateřská škola, 2* obchod s potravinami. Spousta historických památek, křišťálové potůčky, krásná čistá příroda, cyklistické, pěší a běžecké tratě a to až na Praděd. Do 2km sjezdovka (nová moderní čtyř sedačka „Čerťák“), dále do 6km jedno z největších lyžařských středisek ski areál Karlov pod Pradědem. V této lokalitě je naměřené nejčistší ovzduší ve střední Evropě.

Máte jedinečnou možnost díky rezervaci před započetím stavebních prací, prakticky jakýchkoliv změn a úprav Vašeho vysněného horského domu, krásné chalupy, tak, aby byl přesně podle vašich představ. Jen velikost domu musí zůstat stejná. Můžete si určit počet a velikost místností, velikosti a barvy oken, barvy a materiály na fasádu domu, vnitřní uspořádání, rozmístění příček, obklady a dlažby, podlahové krytiny atd….

Zahájení výstavby jaro 2021
K nastěhování do konce roku 2021

Dále máte možnost si vybrat, jestli budete chtít jen stavbu bez vnitřního dokončení, nebo RD na klíč.

Cena stavby bez vnitřního dokončení obsahuje: pozemek, napojení na IS sítě, základy, dvojitou základovou desku včetně celo plošné hydro radonové izolace, obvodové stěny včetně z venku hotové fasády (jak je vyobrazeno na grafických návrzích), ze vnitř zateplená obvodová konstrukce zaklopená OSB deskou, kompletní střechu včetně klempířských prvků, okna a vchodové dveře, komín a DPH

Cena domu na klíč obsahuje: DPH, včetně pozemku a napojení na IS sítě + kompletní výstavba RD na klíč včetně vymalování, obkladů a dlažeb, finální úpravy povrchů, sanitárního vybavení koupelen a WC dle našich standardů + přístupové cesty včetně chodníku a terasy. Jednoduše řečeno ihned k nastěhování.


odkaz:

                                           Typy realizovaných RD v našem developerském projektu Dolní Moravice:

Dům č.1  
Nízkoenergetický
 rodinný dvoj dům (krásná stylová chalupa v imitaci roubenky), která má velice nízké náklady na vytápění a energie, energetická náročnost celé budovy je B (velmi úsporná).                                                                                                                                                        Dvojdomek je řešen, jako dva úplně samostatné podkrovní prostorné domy s vlastními přípojkami na IS sítě a vstupy o velikosti 2*3kk s celkovou skutečnou užitečnou plochou 2 * 91m2, celkem  182m2. Dům je zasazen na velmi pěkný, prostorný pozemek s bujnou vegetací  v klidné části o celkové výměře 1425m2.  Alternativně je dům možné koupit, jako samostatné 2 domy na vlastních pozemcích.                                                                                                                                                                                                                                                

Cena celého dvoj domu včetně pozemku  1228 + 210 = 438m2 
stavba bez vnitřního dokončení     5 590 000Kč,       stavba na klíč   7 490 000Kč  

Cena samostatné první části domu na pozemku o velikosti  528 + 170 =  698m2
stavba bez vnitřního dokončení     2 790 000Kč,       stavba na klíč   3 690 000Kč 

Cena samostatné druhé části domu na pozemku o velikosti  700 + 40 = 740m2
stavba bez vnitřního dokončení     2 990 000Kč,       stavba na klíč    3 890 000Kč

                                                                                                                          

 
Dům č.2    
 Nízkoenergetický  rodinný  dům (krásná stylová chalupa v imitaci roubenky) má velice nízké náklady na vytápění a energie, energetická náročnost celé budovy je B  (velmi úsporná). 
Dům 
je řešen jako samostatně stojící, velice prostorný a praktický podkrovní dům o velikosti 5KK s celkovou skutečnou užitečnou plochou 134m2. Dům je zasazen na velmi pěkný,
prostorný pozemek s bujnou vegetací v klidné části o celkové výměře 1100 + 100 = 1200m2                                          
Stavba bez vnitřního dokončení     4 590 000Kč              stavba na klíč  5 990 000Kč
Dům č.3  
Nízkoenergetický
 rodinný  dům (krásná stylová chalupa v imitaci roubenky) má velice nízké náklady na vytápění a energie, energetická náročnost celé budovy je B  (velmi úsporná).   
Dům je řešen jako samostatně stojící, velice prostorný a praktický podkrovní dům o velikosti 4KK s celkovou skutečnou užitečnou plochou  94m2. Dům je zasazen na velmi pěkný,
prostorný pozemek s bujnou vegetací v klidné části o celkové výměře 1023m2.
Stavba bez vnitřního dokončení     3 690 000Kč                stavba na klíč   4 790 000Kč